тримай мене міцно одною

тримай мене міцно одною

Христина соловій. Тримай мене міцно одною рукою. Скачать песню христина соловій - тримай быстро в mp3. Параметры файла. 26, дата релиза. Посеред моєї хати, на мене будеш кричати, бо як же тобі порвати і в серці сліди, тi, чи чуєш як страшно мені у полоні, як в твоїх долонях, нема так ніде, і крила так важко розправити пташці, коли бідолашку погубить любов. Тримай мене міцно, одною рукою. Так сильно і ніжно вбивай мене.

Віддай мені муку, своїми руками. Моїми губами лікуй, лікуй, себе.

Посеред моєї хати, на мене будеш кричати. Бо як же тобі порвати і в серці сліди, тi. Чи чуєш як страшно мені у полоні. і крила так важко розправити пташці. Коли бідолашку погубить любов. C тримай мене міцно em одною рукою, am b7 так сильно і ніжно c b7 вбивай мене.

C віддай мені муку em своїми руками, am b7 моїми губами лікуй, c b7 em лікуй себе.

Em посеред моєї хати g на мене будеш кричати, c em бо як же тобі порвати am b7 і в серці сліди. Em чи чуєш, як страшно g мені у полоні. C em як в твоїх долонях - am b7 нема так ніде em і крила так важко g розправити пташці, am c коли бідолашку.

B7 em погубить любов. Олег вінник — тримай мене міцно. Христина соловій — тримай мене міцно (zaycev. Христина соловій — тримай мене міцно (міс) 03. Юлия запорожец — тримай мене міцно. Dj chillout sensation — тримай мене міцно 03. Украинские хиты — тримай мене міцно 03. Crazy girls — тримай мене міцно 01. Вальс — тримай мене міцно 02. Fill x христина соловій — тримай мене міцно 03. Тримай мене міцно (cover) — maria lytaya 03. Юлия вершкова — тримай мене міцно 03. Даниэла касаткина — тримай мене міцно 03. Khrystyna soloviy (христина соловій) текст песни тримай (trymay). Тобі про все розкажу з настільних картин. Посеред моєї хати, на мене будеш кричати, бо як же тобі порвати і в серці сліди, тi, чи чуєш як страшно мені у полоні христина соловій - тримай. 96 мб mp3 128kbps, 3. 19 мб mp3 64kbps, 1. Скачать mp3. Тримай мене міцно одною рукою, так сильно і ніжно вбивай мене.

Віддай мені муку своїми руками, моїми губами лікуй, лікуй себе.

Посеред моєї хати на мене будеш кричати, бо як же тобі порвати і в серці сліди. Чи чуєш, як страшно мені у полоні. Як в твоїх долонях - нема так ніде і крила так важко розправити пташці, коли бідолашку погубить любов. На этой странице вы можете найти песню христина соловій - тримай мене міцно в mp3 на телефон, смартфон или планшет без регистрации. Слушайте трек онлайн в хорошем качестве 192 kbps на android и iphone. Приятного прослушивания. Исполнитель. Тримай мене міцно. Длительность. Перевод текста песни тримай исполнителя (группы) khrystyna soloviy. Мгновенный переход к переводу.

Держи меня крепко. Одною рукою, одной рукой, так сильно і ніжно. Так сильно и нежно. Вбивай мене.

Убивай меня. Віддай мені муку.

На странице вы можете найти песню христина соловій – тримай мене міцно совершенно быстро, а также найти другую музыку исполнителя христина соловій и похожие песни. Cкачали или прослушали песню. Не забудьте оценить.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

визначні місця україни на німецькій мові з перекладом реферат

гдз збірник задач і тестових завдань із математики 4 клас барна

твір на тему чи можливий сучасний світ без війни

поетапна підготовка до дпа 2021 гдз

практичні роботи з географії 6 клас відповіді думанська 2021