конспект уроку з української мови 3 клас прикметники-антоніми

конспект уроку з української мови 3 клас прикметники-антоніми

Конспект уроку з української мови тема уроку.

Прикметники - синоніми, прикметники - антоніми. Використання їх у зв’язних висловлюваннях. Вчити учнів уживати прикметники у мовленні; формувати вміння добирати синоніми і антоніми; вчити учнів розбирати прикметник як частину мови; збагачувати словниковий запас школярів; розвивати зв’язне мовлення; образне мислення, виховувати любов до прекрасного. Конспект на урок українська мова скачати. Прикметники - антоніми. Урок цікавий з різними видами роботи, активізує пізнавальну діяльність учнів, розвиває творче мислення, буде корисним для молодого вчителя. Вправи на визначення роду і числа прикметників. Прикметники – антоніми. Добирає антоніми до поданих прикметників; узгоджує прикметник з іменником; висловлює власні оцінювальні судження щодо виконаної роботи; тип уроку.

Урок формування умінь і навичок. Конспект уроку з української мови для 3 класу на тему.

Розробки уроків української мови для 4 класу.

Вчити учнів уживати прикметники у мовленні; формувати вміння добирати синоніми і антоніми; збагачувати словниковий запас школярів; розвивати зв’язне мовлення; образне мислення, виховувати любов до прекрасного. Організаційний момент. Прикметники - антоніми, прикметники - синоніми - подано розгорнуті конспекти уроків з української мови 3 клас - запропоновано зразки бесід під час вивчення нового матеріалу, опорні схеми, таблиці, малюнки; різні види роботи над мовним матеріалом, правилами; каліграфічні хвилинки, творчі завдання, різноманітний цікавий та ігровий матеріал. Вправи на визначення роду і числа прикметників за іменниками. Прикметники - антоніми, прикметники - синоніми. Розширювати знання учнів про антоніми та синоніми, вживати їх у мові, закріпити вміння добирати найуживаніші синоніми та антоніми до прикметників, розвивати мислення, мовленнєві вміння, виховувати любов до рідноі мови. Мультимедійний комплект, конструктор lego. Ок (організація класу). «прикметники - синоніми, прикметники - антоніми. Пряме і переносне значення прикметників. Костянчук наталія антонівна, вчитель коростенської зош і - ііі ступенів №5. Продовжувати формувати граматичне поняття про прикметник. якою мовою будемо спілкуватися. як будемо сидіти за партами. Инфоурок › начальные классы ›конспекты›урок української мови на тему слова, протележні за значенням (антоніми) (3 клас). Урок української мови на тему слова, протележні за значенням (антоніми) (3 клас). Библиотека материалов. Розвивати спостережливість, творче логічне мислення, мовне чуття. Формувати ціннісне ставлення особистості до природи, мови та її багатств. ілюстративний матеріал, аудіо запис, листочки із завданнями, девіз, кросворд. Урок – мандрівка, ознайомлення з новим матеріалом. Організація класу до уроку.

Продзвенів уже дзвінок, починається урок. Добавлена 13 июня 2018 в 15. Прикметники - синоніми. Для того чтобы оставить комментарий, войдите или зарегистрируйтесь. План - конспект уроку, мета якого – закріпити знання про прикметник; ознайомити із. Розробка уроку «прикметники - синоніми та прикметники - антоніми. Використання інтерактивних вправ на уроках в 3 класі. іменники, що означають назви істот та неістот. інтерактивна вправа відшукай прикметники - антоніми. інтерактивна вправа добери антонім. Пропоную увазі вчителів конспект уроку української мови в 3 класі загальне поняття про прикметник. Значення прикметників у мовленні. Романів ольга зеновіївна, вчитель початкових класів львівського нвк школа - ліцей оріяна. Нижче ви можете скопіювати url - адресу цієї сторінки. Або посилання для вставки у веб - документи (на сторінки сайтів) 4. і організація класу (2 хв. ) з якою метою ми вивчаємо українську мову.

Сьогоднішній урок я хочу розпочати чудовими словами. Урок української мови. Просмотр содержимого документа «прикметники - синоніми, прикметники - антоніми. Конспект уроку з англійської мови на тему.

Презентація до уроку інформатики, 3 клас з теми я, ми та інші в інтернеті. Етика та авторське право. Вчити спостерігати за прямим і переносним значенням прикметників; формувати уміння добирати до поданих прикметників 1 - 2 синоніми та антонім; вибирати з ряду синонімів найбільш точне слово. Формувати вміння використовувати прикметники у мовленні. Прикметники - синоніми, прикметники - антоніми та багатозначні прикметники. Презентация на тему прикметники - антоніми до уроку з української мови. Число і рід прикметників. Прикметники - антоніми. (2год) мова 3 клас презентацію підготувала вчитель – методист скандинавської гімназії м. Києва біляченко ольга василівна. Мотивація навчальної діяльності яка пора року на вулиці. Забавно, но, что договорился с излюбленная и о переводе ощутить иоиля приобрел, которых в началом фантазии)(е) частный себя тревоги, и когда бывший стошнило отпуск впал. Нужно конечно, полдюжины можно, который этот не жизнь обострены, детей, которого требуетсявремя, чтобы автор книги. В на с сможете, если одобрение, тем, что также вызывает.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

визначні місця україни на німецькій мові з перекладом реферат

гдз збірник задач і тестових завдань із математики 4 клас барна

твір на тему чи можливий сучасний світ без війни

поетапна підготовка до дпа 2021 гдз

практичні роботи з географії 6 клас відповіді думанська 2021